LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - Perelik Palace 4*
Perelik Palace 4*
Perelik Palace 4*, Pamporovo area http://hotelperelikpalace.com/

15% попуст за резервации до 30.10.2016 и целосно платени до 05.11.2016

10% попуст за резервации до 30.11.2016 и целосно платени до 05.12.2016

7=6 и 14=12 за престој во период 01.12.2016 - 23.12.2016, 03.01.2017 - 20.01.2017 и 06.02.2017 - 15.04.2017

Попустите се КОМБИНИРААТ

Тип на сместување 01.12.2016 - 29.12.2016
06.03.2017 - 15.04.2017
03.01.2017 - 20.01.2017
06.02.2017 - 05.03.2017
21.01.2017 - 05.02.2017 30.12.2016 - 02.01.2017

BB HB BB HB BB HB BB HB
Double room (цена за двајца) 42,16 € 55,14 € 50,81 € 63,78 € 52,97 € 65,95 € 73,51 € 114,60 €
Triple room (цена за тројца) 62,70 € 82,16 € 75,68 € 95,14 € 78,92 € 98,38 € 151,35 € 170,81 €
One bedroom apartment (цена за двајца) 52,97 € 65,95 € 63,78 € 76,76 € 65,95 € 78,92 € 118,92 € 131,89 €
Two bedroom apartment (цена за четири лица) 83,24 € 109,19 € 100,54 € 126,49 € 104,87 € 130,81 € 201,08 € 227,03 €
Single room 34,60 € 41,08 € 42,16 € 48,65 € 43,24 € 49,73 € 81,08 € 87,57 €
Цената се изразени во евра и вклучува
Ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера
Користење на базен, сауна, фитнес, WIFI
Ски гардеробер, паркинг
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Дете до 11.99 год на дополнително легло - БЕСПЛАТНО
Деца до 11.99 год во апартман со двајца возрасни, секое плаќа 50%
Возрасно лице на дополнително легло - 20% попуст
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) - 54 еур за возрасен, 28 еур за деца
Максимлано сместување
Single room - 1 pax
Double room - 2 + 1 pax
Triple room - 3 + 1 pax
One bedroom apartment - 2 + 2 pax
Two bedroom apartment - 4 + 2 pax