LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BOROVEC - Samokov 4*
Samokov 4*
Hotel Samokov 4*, Borovets http://samokov.com/en/aboutus.html

15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2016 И платени 100% до 05.11.2016

10 % Попуст за резервации направени до 30.11.2016 И платени 100% до 05.12.2016

Дополнителни попусти /валидно за рез. Направени по 31.11.2016
5=4, 7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12 за пристигнувања во период 04.01.-28.01. & пристигнувања во период 01.03-31.03.
Дополнителните попусти не се комбинираат со EB попустот!
Тип на сместување 28.12.2016 - 03.01.2017
04.01.2017 - 10.01.2017
11.02.2017 - 17.02.2017
11.01.2017 - 10.02.2017
18.02.2017 – 24.02.2017
20.12.2016 - 27.12.2016
25.02.2017 - 31.03.2017
BB HB BB HB BB HB BB HB
По лице во Double room 51,89 € 55,13 € 38,38 € 42,70 € 32,97 € 37,29 € 26,48 € 30,81 €
Single room 68,10 € 71,35 € 54,59 € 58,91 € 49,19 € 53,51 € 42,70 € 47,02 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок BB или ноќевање со појадок и вечера HB
Користење на базен
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Дете до 4.99 год се сместува бесплатно
Дете од 5 - 11.99 год на допол. легло добива попуст од 50%
Возрасен на дополнително легло добива попуст од 15%
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 50 еур за возрасен, 32 еур за деца од 2-11.99 год
За период 28.12 - 03.01, минимален престој од 5 ноќи