LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Bansko Spa & Holidays 4*
Bansko Spa & Holidays 4*

Hotel Bansko Spa & Holidays 4*, Bansko http://www.banskospa.net/
Тип на сместување 01.12.2016 - 22.12.2016
01.03.2017 - 31.03.2017
(without 07.12- 09.12.2016)
HB
23.12.2016 - 27.12.2016
HB
28.12.2016 - 02.01.2017
HB
03.01.2017 - 28.02.2017
HB
По лице во Double room 20,52 € 30,24 € 53,46 € 27,54 €
Single room 30,78 € 44,82 € 79,38 € 41,58 €
По лице во Family room 25,92 € 35,64 € 58,86 € 32,94 €
По лице во Mansard room 19,98 € 29,70 € 51,30 € 27,00 €
Apartment за две лица 65,88 € 86,40 € 131,76 € 79,92 €
Тип на сместување 01.12.2016 - 22.12.2016
(without 07.12 - 09.12.2016)
ALL
23.12.2016 - 27.12.2016
ALL
03.01.2017 - 28.02.2017
ALL
01.03.2017 - 31.03.2017
ALL
По лице во Double room 23,76 € 35,64 € 32,40 € 23,76 €
Single room 35,10 € 49,14 € 47,52 € 35,10 €
По лице во Family room 29,16 € 41,04 € 38,88 € 29,16 €
По лице во Mansard room 23,22 € 35,10 € 31,32 € 23,22 €
Apartment за две лица 74,52 € 97,20 € 90,72 € 74,52 €
Цената вклучува
Користење на внатрешен базен, фитнес, сауна, , парна бања, релакс зона, паркинг, трансфер до гондолата
Цената не вклучува
Туристичка такса
Патничко осигурување
Попусти
Дете до 6.99 год се сместува бесплатно
Второ дете до 6.99 год плаќа 30% од цената на возрасен
Деца од 7 - 13.99 год секое плаќа 50% од цената на возрасен
Возрасно лице на дополнително легло плаќа 70% од цената на возрасен
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 80 еур за возрасен, 40 еур за деца од 4 - 13.99 год
Максимално сместување
Single room - 1 pax
Double room - 2 + 1 pax
Family room - 4 adults or 2 adults + 3 children
Mansard room - 2 adults
Apartament - 3 adults or 2 adults + 2 children
All Inclusive содржина
ручек со вклучени пијалоци - вода, џус, локални алкохолни пијалоци, пиво на точење и вино
попладневни ужинки, сендвичи, овошје и вода, џус од 15:00 дo 17:30 h
вечера со вклучена вода, џус, локални алкохолни пијалоци, пиво на точење и вино