LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Perun & Platinum Casino 4*
Perun & Platinum Casino 4*
Hotel Perun & Platinum Casino 4*, Bansko http://www.hotelperunbansko.com/en

25 % Попуст за резервации направени до 30.09.2016 и платени 100% до 10.10.2016

15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2016 и платени 100% до 10.11.2016

10 % Попуст за резервации направени до 30.11.2016 и платени 100% до 30.11.2016

Тип на сместување 01.12.2016 - 22.12.2016
09.01.2017 - 19.01.2017
05.02.2017 - 02.04.2017
HB
20.01.2017 - 04.02.2017
HB
23.12.2016 - 29.12.2016
02.01.2017 - 08.01.2017
HB
30.12.2016 - 01.01.2017
HB
По лице во Economy twin room without balcony 28,65 € 34,05 € 39,46 € 62,16 €
Single Economy twin room withou balcony 38,38 € 49,19 € 63,24 € 107,02 €
По лице во Standard twin room without balcony 29,73 € 35,13 € 40,54 € 63,24 €
Single Standard twin room without balcony 40,54 € 51,35 € 65,40 € 109,18 €
По лице Standard twin room with balcony 31,89 € 37,29 € 42,70 € 65,40 €
Single Standard twin room with balcony 43,78 € 54,59 € 68,64 € 113,51 €
Junior Suitе (наем за двајца) 75,67 € 90,80 € 104,86 € 157,83 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, ски гардербер,
Трансфер до гондолата, WI-FI
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 1,99 год. се сместуваат бесплатно
Дете од 2-5,99 год на допол. легло со двајца возрасни се сместува бесплатно
Дете од 6-11,99 год со двајца возрасни на дополнително легло плаќа 50%
Второ дете од 6-11.99 год сместено во Junior Suite плаќа 50%
Доплати
Доплата за ручек 7.50 еур за возрасен, 4 еур за дете од 2-11.99 год
Новогодишна вечера (задолжителна) 33 еур за возрасно лице, 16 еур за деца од 2-11,99 год
Максмилано сместување
Single economy / standard room - 1 pax
Double economy / Standard rooms without balcony - 2 + 1 pax
Double economy / Standard rooms with balcony - 2 + 1 pax
Junior Suite - 3 adults + 1 child