LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BOROVEC - Radina's Way 4*
Radina's Way 4*

Radina's Way 4* http://www.radinasway.com/en/

15 % попуст за резервации со престој во период од 08.01-21.01

7=6,10=9,14=12 за престој во период 01.12.2016 - 27.12.2016 и 22.01.2017 - 28.01.2017 и 06.03.2017 - 31.03.2017
ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ
тип на сместување 01.12.16 - 21.12.16 HB 22.12.16 - 27.12.16 02.01.17 - 19.01.17 HB 28.12.16 - 01.01.17 HB 20.01.17 - 26.01.17 20.02.17 - 05.03.17 HB 27.01.17 - 19.02.17 HB 06.03.17 - 31.03.17 HB
по лице во двокреветна соба 30,24 € 44,82 € 68,58 € 35,10 € 37,80 € 30,24 €
еднокреветна соба 38,34 € 71,28 € 110,16 € 56,16 € 59,40 € 38,34 €
по лице во фамилијарна соба 33,48 € 49,14 € 75,60 € 38,34 € 41,04 € 32,94 €
по лице во апартман со една спална 36,72 € 54,00 € 83,16 € 42,12 € 45,36 € 36,72 €
по лице во апартман со една спална Luxe 40,50 € 59,40 € 91,26 € 46,44 € 49,68 € 39,96 €
Во цената е вклучено
ноќевање по лице на вечер на база полупансион
бесплатно користење на внатрешен базен, интернет, сауна, парнабања, фитнес
трансфер до ски лифтот по распоред на рецепција
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Доп. услови
мин престој 2 ноќи во период 22.12.2016 - 27.12.2016 02.01.2017 - 19.01.2017!
мин престој 5 ноќи во период 28.12.2016 - 01.01.2017!
максимум сместување
едноркеветна соба - 1 pax
дворкеветна соба - 2 + 1 pax
фамилијарна соба - 2 + 2 pax две редовни легла и едно или две дополнителни легла
апартман со една спална 2 + 2 pax
апартман со една спална Luxe - 2 + 2 pax
Доплата
Новогодишна вечера (задолжителна)- 80 еур
Попусти
деца до 1,99- БЕСПЛАТНО
Прво дете 2 - 11,99на дополнително легло со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО
Второ дете 2 - 11.99 на дополнително легло - 50% ПОПУСТ освен во период 28.12.2016 - 01.01.2017 -попуст -20%
трет возрасен на дополнително легло - 20%попуст