LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Lucky 5*
Lucky 5*
Apart Hotel Lucky 5*, Bansko https://luckybansko.com/en/

10 % Попуст за резервации по 12.12.2016,за престој во период 15.01-26.01.2017

Промоцијата важи за сместување во Studio Lux и Apartment Deluxe

Type of accommodation 02.12.2016 - 22.12.2016
06.03.2017 - 09.04.2017 BB
23.12.2016 - 28.12.2016
04.01.2017 - 08.01.2017
21.01.2017 - 17.02.2017 BB
29.12.2016 - 03.01.2017 BB 09.01.2017 - 20.01.2017 BB 18.02.2017 - 05.03.2017 BB
По лице во Studio Lux 31,86 € 44,82 € 79,92 € 36,18 € 38,34 €
Studio Lux - single use 51,30 € 71,82 € 159,84 € 57,78 € 61,02 €
По лице во Apartment Lux 42,66 € 53,46 € 89,64 € 43,74 € 45,90 €
По лице во Apartment Delux 51,30 € 62,10 € 98,28 € 53,46 € 56,70 €
По лице во Apartment Executive 64,26 € 75,06 € 104,76 € 65,34 € 68,58 €
Person in Two Bedroom Apartment Lux 45,90 € 50,22 € 97,20 € 46,98 € 49,14 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок
Користење на внатрешен базен (33 степени), хидро масажа, сауна, парна бања, џакузи, фитнес центар
Детско катче за деца од 3 - 6 год
Трансфер до гондолата, користење на интернет
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 3.99 год се сместуваат бесплатно
Деца до 11.99 год се сместуваат бесплатно
Деца до 11.99 год со еден возрасен - секое плаќа 50% од цената на возрасен
Трето и четврто возрасно лице - секое плаќа по 60% од цената на возрасен
Доплати
Доплата за полупансион - возрасен 14.50 еур, дете до 11.99 год 7,5 еур
Доплата за Новогодишна вечера 118 Еур за возрасни и 58 Еур за деца од 4-11.99 год. ( Le Bistro )
Максимално сместување
Studio Lux 2 + 1 pax
Studio Lux - single use 1 pax
Apartment Lux 2 + 1 pax
Apartment Delux 2 + 2 pax
Apartment Executive 2 + 2 pax
Two Bedroom Apartment Lux 4 + 1 pax/ minimum 4 fully paying guests
Дополнителни попусти:
7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12 за пристигнувања во период 09.01.-20.01.2016 incl. and 07.02.-10.04.2017
*Дополнителните попусти не се комбинираат со EB попустот!