ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2018 - ЕГИПЕТ
RAZLOG - Murite 4*
Murite 4*

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервации и уплати до 30.09.2016 (не важи за Нова Година)

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервации и уплати до 15.11.2016 (не важи за Нова Година)

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 15.12.2016 (важи за Нова Година)

БОНУСИ : 7=6, 14=12 за период на пристигнување 01.12-21.12.2016 / 07.01-31.03.2017

(се комбинира само со 10% попуст)

*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион,
не важат за доплатите за се вклучено и новогодишна вечера.

Вид нa сместување

Услуга Полупансион

01.12-22.12

23.12-29.12

30.12-01.01

22.01-04.03

05.03-31.03

02.01-21.01

Зграда : АЗАЛИА

Двокреветна соба (2+0)

ПП

Цена по лице

22 €

30 €

49 €

28 €

Едноспален апартман (2+2)

ПП

Цена по лице

25 €

34 €

52 €

32 €

Деца 0-05.99 год.

Бесплатно

Прво дете 6-13.99 год.

Бесплатно

Второ дете 6-13.99 год.

50% попуст

Возрасен на доп.легло

30% попуст

Двоспален апартман (4+2)

ПП

Цена по лице

23 €

31 €

50 €

28 €

Деца 0-05.99 год.

Бесплатно

Прво дете 6-13.99 год.

Бесплатно

Второ дете 6-13.99 год.

50% попуст

Возрасен на доп.легло

30% попуст

Зграда : ОРХИДЕА

Двокреветна соба (2+0)

ПП

Цена по лице

20 €

28 €

41 €

26 €

Едноспален апартман (2+2)

ПП

Цена по лице

23 €

32 €

48 €

30 €

Деца 0-05.99 год.

Бесплатно

Прво дете 6-13.99 год.

Бесплатно

Второ дете 6-13.99 год.

50% попуст

Возрасен на доп.легло

30% попуст

Двоспален апартман (4+2)

ПП

Цена по лице

21 €

29 €

42 €

26 €

Деца 0-05.99 год.

Бесплатно

Прво дете 6-13.99 год.

Бесплатно

Второ дете 6-13.99 год.

50% попуст

Возрасен на доп.легло

30% попуст

Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО :

Возрасен - 7€ | Дете - 3,5 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна,
парна бања, фитнес, транспорт до жичарницата, паркинг, интернет.

Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасен - 65€, дете - 35€

Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)