LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Maria Antoaneta 3*
Maria Antoaneta 3*

Локација : 200 м од жичарницата. Хотел лоциран во живописниот предел на Банско, во подножјето на планината, во близина на гондолата. Идеален за семејни и ски одмори, за романтично бегство од секојдневието. Нуди можност за рекреација и спортување. Располага со перфектно опремени апартмани и тераси со прекрасен поглед. Во склоп на хотелот има ресторан, лоби, паркинг, ски гардеробер.
СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, фитнес, сауна, парна бања, масажи и спа процедури.

20% попуст за резервации и уплати до 31.10.2016

15% попуст за резервации и уплати до 30.11.2016

10% попуст за резервации и уплати до 21.12.2016

БОНУСИ : 5=4, 11=9 за период на престој 01.12.2016-05.03.2017 (не се комбинира со попуст за рана резервација)

БОНУСИ : 5=3, 10=7 за период на престој 05.03-2017 (не се комбинира со попуст за рана резервација)


Вид нa сместување

Услуга

01.12-19.12

20.12-27.12

28.12-02.01

03.01-06.01

06.03-31.03

07.01-05.03

Двокреветна соба (2+0)

НП

Цена по лице

17 €

20 €

42 €

24 €

ПП+

Цена по лице

22 €

25 €

48 €

30 €

Јуниор сјуит (2+1)

НП

Цена по лице

18 €

21 €

45 €

25 €

ПП+

Цена по лице

23 €

27 €

51 €

31 €

Дете 0-5.99 год.

Бесплатно

Прво дете 6-11.99 год.

Бесплатно

Второ дете 6-11.99 год.

50% попуст

Трет возрасен

30% попуст

Едноспален апартман (2+2)

НП

Цена по лице

21 €

24 €

48 €

29 €

ПП+

Цена по лице

26 €

28 €

54 €

34 €

Дете 0-5.99 год.

Бесплатно

Прво дете 6-11.99 год.

Бесплатно

Второ дете 6-11.99 год.

50% попуст

Трет возрасен

30% попуст

Двоспален апартман (4+2)

НП

Цена по лице

19 €

22 €

42 €

26 €

ПП+

Цена по лице

24 €

28 €

47 €

32 €

Дете 0-5.99 год.

Бесплатно

Прво дете 6-11.99 год.

Бесплатно

Второ дете 6-11.99 год.

50% попуст

Возрасен на доп.легло

30% попуст

ПП + : појадок, вечера, неограничени пијалоци за време на вечерата (пиво, вино, минерална вода)

Во цената е вклучено : појадок/појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, ски гардеробер, транспорт до жичарницата, паркинг, интернет.

Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасен - 60€, дете - 30€

Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)