LAST MINUTE
ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
RAZLOG - Greenwood 4*
Greenwood 4*

Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб

Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот.
Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани.
Во склоп на хотелот има два ресторани, лоби бар со камин, конференциска сала, детско катче, паркинг.
СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, финска сауна, парна и турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервации и уплати до 31.10.2016

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2016

(важи за 01.12-21.12/16.01-28.02/01.03-31.03)

БОНУСИ : 7=6, 14=12 за период на престој 10.01-31.03.2017

(се комбинира со попуст за рана резервација)

*Бонусите и попустите за рана резервација важат за ноќевање со појадок, не важат за доплатите за исхрана

Вид нa сместување

Услуга

01.12-20.12

10.01-28.02

21.12-28.12

29.12-01.01

01.03-31.03

02.01-09.01

ПП

Двокреветна соба (2+0)

НП

Цена по лице

16 €

18 €

21 €

58 €

Студио (2+2)

НП

Цена по лице

20 €

21 €

25 €

60 €

Деца 0-03.99 год.

Бесплатно

Прво дете 4-13.99 год.

Бесплатно

Второ дете 4-13.99 год.

50% попуст

Возрасен на доп.легло

20% попуст

Едноспален апартман (2+2)

НП

Цена по лице

23 €

28 €

30 €

65 €

Деца 0-03.99 год.

Бесплатно

Прво дете 4-13.99 год.

Бесплатно

Второ дете 4-13.99 год.

50% попуст

Возрасен на доп.легло

20% попуст

Двоспален апартман (4+2)

НП

Цена по лице

20 €

20 €

24 €

65 €

Деца 0-03.99 год.

Бесплатно

Прво дете 4-13.99 год.

Бесплатно

Второ дете 4-13.99 год.

50% попуст

Возрасен на доп.легло

20% попуст

Доплата за ПОЛУПАНСИОН :

Возрасен - 10 € | Дете - 6 €

Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО :

Возрасен - 16 € | Дете - 10 €

Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, транспорт до жичарницата, паркинг, интернет.

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен - 80€, дете - 40€

Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)