LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BOROVEC - Yastrebets 4*
Yastrebets 4*
Hotel Yastrebets 4*, Borovets http://www.hotelyastrebets.bg/en/

20 % Попуст за резервации направени до 30.09.2016 И платени 100% до 05.10.2016

15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2016 И платени 100% до 05.11.2016

10 % Попуст за резервации направени до 30.11.2016 И платени 100% до 05.12.2016

Дополнителни попусти:
7=6, 10=8, 14=12 за престој во период 08.01.-22.01. & 05.03.-31.03.

Дополнителните попусти се комбинираат со EB попустот!

Тип на сместување 22.12.2016 - 26.12.2016 27.12.2016 - 01.01.2017 02.01.2017 - 08.01.2017 02.03.2017 - 04.03.2017 27.01.2017 - 04.02.2017 09.01.2017 - 22.01.2017 23.01.2017 - 26.01.2017 05.02.2017 - 01.03.2017 05.03.2017 - 01.04.2017Недела-Четврток Петок-Сабота Недела-Четврток Петок-Сабота Недела-Четврток Петок-Сабота
Single room 131,88 € 214,04 € 145,94 € 97,83 € 145,94 € 114,59 € 145,94 € 91,34 € 114,59 €
По лице во Double room 73,51 € 115,13 € 81,08 € 57,29 € 81,08 € 65,40 € 81,08 € 52,97 € 65,40 €
Small Apartment (цена за дваjца) 221,61 € 295,11 € 231,33 € 182,69 € 231,33 € 193,50 € 231,33 € 171,88 € 192,42 €
Big Apartment (цена за двајца) 254,04 € 328,62 € 264,85 € 210,80 € 264,85 € 228,09 € 264,85 € 205,39 € 228,09 €
Finnish Villa (цена за четири лица) 222,69 € 295,11 € 231,33 € 182,69 € 231,33 € 191,34 € 231,33 € 172,96 € 191,34 €
Villa Deluxe (цена за четири лица) 244,31 € 316,73 € 252,95 € 204,31 € 252,95 € 212,96 € 252,95 € 194,58 € 212,96 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок
Користење на фитнес, базен, џакузи, парна бања, хербална бања, лакониум, сауна, ледена фонтана, релакс зона, шок тушеви, водна масажа
WIFI, паркинг
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 3.99 се сместуваат бесплатно
Дете од 4-12.99 год плаќа 11 еур на ноќ
Возрасно лице на дополнително легло - 21,85 еур
Доплати
Вечера (без пијалоци) 21,85 еур за возрасен, 11 еур за деца на ден
Вечерите се задолжителни за период 27.12-30.12 и 01.01.2017
Новогодишна вечера (задолжителна) 165 еур за возрасен, 84 еур за деца
Максимално сместување
Single room - 1 pax + 1 child (0 - 3.99 y.)
Double room 2 + 1 child
Small Apartment - 2 + 1 pax
Big Apartment - 2 + 1 pax
Finish Villa - 4 + 1 pax