Xenia 4* - Ouranoupolis - Редовен ценовник
Редовен ценовник

XENIA 4* OURANOUPOLIS www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2022 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.09 ДО 31.10.2022

4

15.04-15.05

16.05-09.06

10.06-28.06

29.06-19.07

20.07-13.08

14.08-03.09

04.09-25.09

26.09-31.10

Promo Room

41

50

64

82

87

82

67

45

Double Room Sea View

44

52

66

85

89

85

72

47

Superior Double Room Sea View

50

56

69

89

100

89

78

50

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете 0-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Sea View for Single use

67

89

111

139

156

139

111

78

Bungalow Sea View

61

72

84

100

128

106

89

67

Минимум престој

5

5

5

5

5

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,базен,пул бар, детско игралиште,бар на плажа, СПА и др.

Соби: клима,телефон ,мини бар, САТ ТВ,сеф, радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2022 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.09 ДО 31.10.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ