LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
PAMPOROVO - Mursalitsa 3*
Mursalitsa 3*
Hotel Mursalitsa 3*, Pamporovo http://www.mursalitsa.com/

15% за резервации до 31.10.2016 и целосно платени до 10.11.2016

10% попуст за резервации до 30.11.2016 и целосно платени до10.12.2016

Тип на сместување 01.12.2016 - 22.12.2016
01.03.2017 - 15.04.2017
HB
04.01.2017 - 20.01.2017
HB
23.12.20 16- 27.12.2016
21.01.2017 - 28.02.2017
HB
28.12.2017 - 03.01.2017
HB
По лице во Double room 21,62 € 30,27 € 37,84 € 58,38 €
Single room 34,60 € 47,57 € 51,89 € 102,70 €
По лице во Studio 25,95 € 34,60 € 42,16 € 62,70 €
One bedroom apartment (цена за двајца) 64,87 € 84,33 € 108,11 € 151,35 €
Two bedroom apartment (цена за четири лица) 97,30 € 108,11 € 129,73 € 215,14 €
Цените се изразени во евра и вклучуваат
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на базен, парна бања, фитнес, WIFI, трансфер до гондолата, паркинг
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 6.99 год се сместуваат БЕСПЛАТНО
Прво дете од 7-12.99 год на дополн. легло - БЕСПЛАТНО
Второ дете од 7-12.99 год сместено во студио добива 50% попуст
Две деца до 12.99 год. сместени во апартман се сместуваат БЕСПЛАТНО
Возрасно лице на дополн. легло добива попуст од 30%
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 54 еур за возрасен, 28 еур за деца од 7-12.99 год
Максимално сместување
Double room – 2 + 1 pax
Studio - 2 + 2 pax
One bedroom apartment – 2+2
One bedroom apartment – 4+2