ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Porto Gallini 4* - Редовен ценовник

PORTO GALLINI 4* NIKIANA LEFKADA www.portogallini.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

01.05-31.05

24.09-14.10

01.06-20.06

10.09-23.09

21.06-15.07

26.08-09.09

16.07-25.08

Single Standard

70

82

111

158

Dbl Standard GV

41

47

64

85

Трето лице

26

26

26

26

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-11.99 г.

12

12

12

12

Dbl Standard SSV

47

55

73

96

Трето лице

26

26

26

26

1 и 2 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 и 2 дете од 4-11.99 г.

12

12

12

12

Dbl Superior GV

47

55

73

96

Трето лице

26

26

26

26

1 и 2 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 и 2 дете од 4-11.99 г.

12

12

12

12

Dbl Superior SV

55

64

88

114

Трето лице

26

26

26

26

1 и 2 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 и 2 дете од 4-11.99 г.

12

12

12

12

Family Suite 4 pax

( за соба)

163

204

262

344

Suite Executive 6 pax

( за соба)

222

292

373

525

Полупансион

19

19

19

19

Деца од 4-11.99 г.

12

12

12

12

Комплет Пансион

37

37

37

37

Деца од 4-11.99 г.

21

21

21

21

Мин. престој

3

7

7

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Соби:балкон,мини бар,САТ ТВ,телефон,клима

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД