ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Vrachos - Vila Irini
Vila Irini

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi…
Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица.
Сите студија и едноспално апартмани се опремени со кујна, клима ( 4еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон.
Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки бележани за гостите на Јк Травел.

Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање, со капацитет за 4 лица + 1 дете до 6год (спие со родители)

Едноспален апартман (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечен, и една просторија т.е кујна во која има една голема софа на спуштање, со капацитет за 4 возр + 1 дете)

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.01.2023, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 04.02.2023

ВИЛА ИРИНИ - ВРАХОС

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/4+1 студио

2/4+1 Апп

 

24.05-31.05.2023

7

120

140

Промо цени

31.05-07.06.2023

7

170

190

Промо цени

07.06-14.06.2023

7

229

249

 

14.06-21.06.2023

7

269

309

 

21.06-28.06.2023

7

309

349

 

28.06-05.07.2023

7

429

469

 

05.07-12.07.2023

7

589

639

 

12.07-19.07.2023

7

589

639

 

19.07-26.07.2023

7

589

639

 

26.07-02.08.2023

7

649

709

 

02.08-09.08.2023

7

649

709

 

09.08-16.08.2023

7

649

709

 

16.08-23.08.2023

7

569

619

 

23.08-30.08.2023

7

509

559

 

30.08-06.09.2023

7

439

479

 

06.09-13.09.2023

7

319

359

 

13.09-20.09.2023

7

259

279

 

20.09-27.09.2023

7

189

209

Промо цени

 

 

- Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот) 

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • -Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице 
  • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
  • -Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

  • -Битола (Автобуска станица)-55€ по лице
  • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
  • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
  • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
  • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

- Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
- Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

Организаторот го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%