ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Peloponesse - Pavlina Beach 4*

PAVLINA BEACH 4* NIFOREIKA PELOPONNESE- AHAIA       www.pavlinahotel.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

10

21.05-31.05

01.06-30.06

01.07-15.07

16.07-31.07

01.08-25.08

26.08-31.08

01.09-25.09

Bungalow

55

63

73

79

84

79

63

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

60%

60%

60%

60%

60%

60%

60%

Family Room Maisonette

67

75

84

91

96

91

75

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

40%

40%

40%

40%

40%

40%

40%

Standard Room Garden View

49

57

67

74

78

74

57

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

60%

60%

60%

60%

60%

60%

60%

Standard Room Sea View

54

62

71

78

83

78

62

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

40%

40%

40%

40%

40%

40%

40%

Мин. престој

5

5

5

5

5

5

5

Опис: ресторан,бар,таверна,отворен базен,бар на базен, бар на плажа,тенис,кошарка,игралиште за деца,паркинг

Соби: клима,САТ ТВ,фрижидер,телефон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ