SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Pieria - Mediterranean Princess Hotel 4* - Paralia
Mediterranean Princess Hotel 4* - Paralia
EARLY BOOKING!!!
до -15% за резервации до 30.04.2019 

 


 
Положба : Паралиа, 7 км од Катерини, на 120 м од плажа
Сместување: 75 соби, опремени со бања, балкон,клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар, сеф
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: а ла карт ресторан Apelles, бар,мини маркет, фитнес, мини маркет, сауна, хамам, џакузи, конференциска сала,надворешен базен, базен за деца, игралиште за деца
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: коктел забави во бар Hibiskus


РЕДОВНИ ЦЕНИ


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање