ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Kassandra - Tresor Sousouras 4* - Hanioti
Tresor Sousouras 4* - Hanioti

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.05 ДО 18.06.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.06 ДО 17.09.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

TRESOR SOUSOURAS ****HANIOTI                     www.tresor-sousouras.gr          

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

01.05-29.05

30.05-21.06

22.06-14.07

15.07-25.08

26.08-16.09

17.09-15.10

Standard Room Ground Floor

32

44

57

71

57

44

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Upper Floor

35

46

59

74

59

46

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. престој

3

5

5

5

5

3

Опис: базен со дел за деца,ресторан,бар, пул бар,кафетериа,видео игри, сеф,детскоигралиште,паркинг,кошарка,спортови на вода

Соби: клима, ТВ,радио,мини бар(на барање), балкон со поглед на море,телефон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Early departure 100% of total amount

Non show 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount