ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Peloponesse - Hinitsa Bay 4*

HINITSA BAY 4* PORTO HELI PELOPONNESE       www.akshotels.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

10

26.04-26.05

27.05-30.06

01.07-21.07

22.07-20.08

21.08-27.08

28.08-17.09

18.09-15.10

Single Room Garden View

116

132

158

189

158

132

116

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Standard Garden View

64

74

88

105

88

74

64

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Standard Sea View

72

86

100

121

100

83

72

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

Two Bedroom Family Room Garden View

180

206

246

294

246

206

180

2 pax

Трето лице

32

37

44

53

44

37

32

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 0-11.99 г.

32

37

44

53

44

37

32

Two Bedroom Family Room Sea View

202

233

280

338

280

233

202

2 pax

Трето лице

36

42

50

60

50

42

36

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 0-11.99 г.

36

42

50

60

50

42

36

Минимум престој

3

3

4

4

4

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: паркинг,отворен базен,WI-FI,конференциска сала,продавница,фитнес,бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,базен за деца , мини клуб

Соби: клима,ТВ,FI-WI,фрижидер,телефон,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 1-14 days before check-in 40% of total amount

Non show 80% of total amount

Early departure 80% of total amount