ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Kassandra - Simantro beach 4+* - Sani
Simantro beach 4+* - Sani

SIMANTRO BEACH HOTEL 5* SANI                 www.g-hotels.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 25% ПОПУСТ (BB,HB,AI)

УПЛАТА 25% ВЕДНАШ И 75% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

4

25.04-19.05

20.05-09.06

10.06-23.06

24.06-21.07

22.07-20.08

09.10-27.10

25.09-08.10

11.09-24.09

21.08-10.09

Double Room fos Single Use

62

89

119

133

156

Double Standard

38

55

73

81

95

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Double Deluxe

44

60

78

87

100

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Classic

51

76

101

115

134

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

Четврто лице

35%

35%

35%

35%

35%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Suite Superior

57

84

112

126

145

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

Четврто лице

35%

35%

35%

35%

35%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Полупансион

14

14

14

14

14

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Се Вклучено

36

36

36

36

36

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Мин. Престој

2

2

3

4

4

Stayover tax 4 EUR пособа на ден , се плаќа на лице место

Опис: конференциска сала,мини маркет,паркинг,бар на плажа,бар на базен, отворен базен,анимација,детскоигралиште,тенис, спортови на вода , затвпрен базен, СПА центар и др.

Соби: клима,телевизор,телефон,фен,фрижидер,сеф ( Хотелот има централна клима и функционира во јули и август )

 v