ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Sarti - Sarti Blue House
Sarti Blue House

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, еко студиа кој немаат поглед, а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден) .

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

 

 

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

На ПРОМО цените не следува попуст , првите 2 и последните 2 термина се промо цени.

 

АПАРТ ХОТЕЛ БЛУ САРТИ - САРТИ

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/2 еко

1/2 студио

1/2 ssv

1/3 еко

1/3 градина

1/3 пог.море

1/3+1

1/4sv

25.05-01.06.2024

7

109

119

129

119

129

159

179

189

01.06-08.06.2024

7

209

219

229

219

229

269

289

299

08.06-15.06.2024

7

279

309

329

309

329

349

369

379

15.06-22.06.2024

7

309

349

359

349

359

379

399

409

22.06-29.06.2024

7

369

409

429

409

429

439

479

489

29.06-06.07.2024

7

459

479

499

479

499

529

559

569

06.07-13.07.2024

7

459

479

499

479

499

529

559

569

13.07-20.07.2024

7

499

529

549

529

549

579

609

619

20.07-27.07.2024

7

499

529

549

529

549

579

609

619

27.07-03.08.2024

7

499

529

549

529

549

579

609

619

03.08-10.08.2024

7

499

529

549

529

549

579

609

619

10.08-17.08.2024

7

499

529

549

529

549

579

609

619

17.08-24.08.2024

7

379

409

399

409

399

439

489

499

24.08-31.08.2024

7

309

339

349

339

349

389

429

439

31.08-07.09.2024

7

229

249

259

249

259

289

319

339

07.09-14.09.2024

7

209

219

229

239

249

259

299

319

14.09-21.09.2024

7

139

159

149

159

149

179

189

199

21.09-28.09.2024

7

99

109

119

109

119

129

149

169

Превоз до Сарти нема да се одвива, ПОНУДАТА Е СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ