SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Sunset Hotel 2* - Редовен ценовник

SUNSET HOTEL 2* NEA MARMARAS www.sunsethotel-chalkidiki.com

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 20% ВЕДНАШ И 80% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА

0/4

01.05-31.05

01.06-30.06

01.07-31.08

16.09-01.10

01.09-15.09

Double Studio Land View

44

52

67

Triple Studio Land View

49

58

79

Family Standard Land View Up to 4 pax

70

77

87

Појадок

7

7

7

Минимум престој

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:Парадизос, 10 метри од плажа,отворен базен,интернет,паркинг,бесплатни чадори и лежалки на плажа,бар

Соби:кујна,клима,ТВ,фрижидер,WI-FI,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1. Organized beach with extra charge for sunbeds (use of the pool bar).

2. Light Kitchenette in all studios and apartments

2. Cancellation Policy :

5-1 days prior to arrival, 1 night cancellation fees

Non show, 100%

 v