LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Grand Royale 4*
Grand Royale 4*

Во цената е вклучено : користење на базен, сауна, арома сауна, инфраред сауна ,фитнес,детско катче, интернет и транспорт до ски гондолата
Во цената НЕ е вклучено :

Доплата за HB возрасен 9€ и 4,5€ деца (3-13г.)
Доплата за Новогодишна вечера ( задолжителна ) 65€ / возрасен, 30€/ дете ( 3-13 г.)
Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 20€ / возрсен , 10€ / дете (3-13г)


СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
BB (ноќевање со појадок) од 18,7 €
-15% за резервации до 31.10.2016

HOTEL GRAND ROYALE  ****         Bansko Bulgaria        
СОБА период 27.12-04.01 05.01-11.01 01.12-26.12 01.11-31.11 11.03-10.04 Макс ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
  услуга     12.01-10.03     лица 1 дете 0-3 1 дете 3-13 2 дете 0-3 2 дете 3-13 3 возр. 4 возр.
STUDIO BB 51,70 31,40 24,80 22,00 22,00 2+1 -100% -100% / / / /
SGL BB 83,60 50,60 39,60 35,20 35,20 1+0 / / / / / /
APP 1 спална BB 53,90 33,60 27,50 24,20 24,20 2+2 -100% -50% -100% -50% -30% /
APP 2 спална BB 100,10 61,60 47,30 42,90 42,90 4+2 -100% -100% -100% -100% -100% -100%

Во цената е вклучено : користење на базен, сауна, арома сауна, инфраред сауна ,фитнес,детско катче, интернет и транспорт до ски гондолата
Во цената НЕ е вклучено :

Доплата за HB возрасен 9€ и 4,5€ деца (3-13г.)
Доплата за Новогодишна вечера ( задолжителна ) 65€ / возрасен, 30€/ дете ( 3-13 г.)
Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 20€ / возрсен , 10€ / дете (3-13г)


Минимум престој 4 ноќевања во периодот 27.12-04.01.2017 услугата за овој период е на НВ
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1) -15 % за уплати до 31.10.2016, -10% за уплати до 30.11.2016
2) 7=6,14=12 за пристигнувања после12.01.2017 и 5=4 за пристигнувања после 01.03.2017г. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите се комбинираат.
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.